Webinar, czwartek, 21.03.2024 r., 90 minut 12:00-13:30.

Zapisz się teraz!!! bezpłatnie!

Zapisz się teraz!

Na rynku pracy trwa dialog o ważności Włączania, sile Różnorodności. Powstają polityki D,E&I , firmy tworzą stanowiska ekspertów ESG, uczelnie uruchamiają kierunki studiów  w tym zakresie.
Polityki mają znaczenie wtedy, gdy stanowią podstawę do praktyki działania, raporty ESG powinny wynikać z zamierzonych działań. Dokonujemy transformacji, ważnej dla każdego z nas.

Zapraszamy ważną rozmowę Kobiet o Sile Kobiet, a także o naszych słabościach, trudnościach wynikających z systemów i naszych wewnętrznych przekonań.
Będzie to rozmowa praktyków biznesu o  naszej kobiecej gotowości oraz gotowości i pomysłach firm na tworzenie wspierających środowisk pracy.

Swoim doświadczeniem w powyższych tematach podzielą się nasze gościnie, Marzena Mazur doktor psychologii, mentor, doradca biznesu oraz Joanna Draniak-Kicińska, członek zarządu BANDI COSMETICS

Na spotkanie zaprasza Fundacja Razem dla Różnorodności w Biznesie, spotkanie prowadzi Anna Jaguszewska-Bogacz,

Zapisz się teraz!

Naszymi Gośćmi będą:

Marzena Mazur będzie nasza Przewodniczką w świecie w którym Kobieta pracująca nie ma łatwo.
Na drodze kariery czeka na nią szklany sufit, lepka podłoga i stromy klif. Dorzućmy do tego zespół Kopciuszka i syndrom uzurpatora (oszusta), a dostaniemy gotowy przepis na brak pewności siebie i niewiarę we własne siły. Na szczęście istnieją sposoby na poradzenie sobie z tym! Poznasz je w trakcie webinaru.
Zostań kobietą pracującą, która nie z takimi rzeczami daje sobie radę!

Joanna Draniak-Kicińska zaprasza nas do rozmowy o prowadzeniu firmy, w której Kobiety są dobre w tym co robią i są gotowe na podejmowanie wyzwań, uczenie się.  A na wszystko jest właściwy czas, również na karierę, rozwój, nowe projekty.
Bądź organizacją, która z takimi rzeczami daje sobie radę!

Webinar poprowadzi:

Anna Jaguszewska-Bogacz – Dyrektorka HR, NEXERA, praktyk HR w tym budowania różnorodności w biznesie, coach Nuerolidership Instytut (ICF), akredytowany menadżer zarządzania zmianą (PROSCI), absolwent SWPS „Neuroróżnorodność w miejscu pracy”.

Różnorodność jest częścią naszego życia, w różny sposób jej doświadczamy. Jest to mix kultur, doświadczeń, tego co jako ludzie wnosimy, wchodząc w zespoły. Różnorodność potrafi nas wzmacniać, dodawać energii. Potrafi być trudna, wzbudzać lęk. Mam wiele lat doświadczenia zawodowego, pracując, ucząc się i żyjąc w wielu krajach (POL, IRL, FIN), pracując w firmach globalnych i polskich, od rynku finansowego po zakłady produkcyjne. W każdym z tych miejsc różnorodność miała inny smak i wymiar, dlatego tak ważne jest rozumienie co i po co chcemy budować, wnosić w kulturę organizacji.
Jak już to wiemy, to sprawność wprowadzania zmian mocno pomaga. Jestem pasjonatem neruo nauk, tego, jak pomagają nam budować obraz świata.