WARSZTAT, 25 października 2023, środa,  godz. 10.00 – 12.00,

koszt 199 zł. Teraz bezpłatnie! Zapisz się! bezpłatnie!

Zapisz się teraz!

Każdy z nas przynależąc do zespołu, realizując cele zespołowe i działając na rzecz integracji zespołu, jednocześnie chce być traktowany indywidualnie i mieć możliwość celebrowania swojej unikalności. Jest to nie lada wyzwanie dla organizacji i jej liderów.

A czy Ty wiesz, jak Twój zespół obecnie doświadcza różnorodności i włączania?

Budowanie kultury różnorodności i włączania nie jest celem, lecz podróżą. Aby dobrze rozpocząć tę podróż warto poznać sprawdzone narzędzia, które posłużą w drodze diagnozowana i budowania kultury DEI

Podczas interaktywnego warsztatu poznasz:

  1. Narzędzia i metody pozwalające na obiektywne zbadanie aktualnego poziomu naszej organizacji w zakresie świadomości i standardów DEI?

  2. Elementy równościowego i inkluzywnego stylu zarządzania oraz narzędzia wspierające

  3. Znaczenie zaufania do lidera w zespole i narzędzia wspierające budowanie i utrzymanie zaufania

  4. Podpowiedzi codziennych mikro-działań wspierających makro-zmiany (do’s & don’ts)

Udział w warsztacie pozwoli Ci:

 

  • Poszerzyć wiedzę z zakresu dynamiki zespołów w tym aspektów różnorodności, równości i inkluzywności

  • Poznać narzędzia wspierające rozwój inkluzywnego stylu zarządzania

  • Otrzymać podsumowanie z listą dobrych praktyk w zakresie omawianego tematu

Zapisz się teraz!

Warsztat poprowadzą:

Katarzyna (Kasia) Olczak – Dyrektorka HR, coach, facylitatorka, psychoterapeutka; pasjonatka DEI i współzałożycielka Fundacji Razem dla Różnorodności w Biznesie.

 Od ponad 20 lat pomagam organizacjom budować wspaniałe miejsca pracy, gdzie każdy pracownik może wykorzystywać w pełni swój potencjał. Będąc członkiem zespołów zarządzających, wspieram liderów w budowaniu kultury organizacyjnej w oparciu o różnorodność, równość i włączanie.
Prowadzę warsztaty i sesje inspiracyjne w Polsce i za granicą (Europa, USA, Indie) dla zarządów, kadry menedżerskiej oraz zespołów z zarządzania wynikami, zaangażowania i motywowania, osobistej efektywności, a także różnorodności, stereotypów, włączania i ich zastosowania w praktyce.
Jestem certyfikowaną coach’ką i facylitatorką. Obecnie również psychoterapeutką w procesie szkolenia.

Agnieszka Pogorzelska, Menedżerka Działu Diagnoz i Projektów AC/DC, Inwenta.
Od ponad 20 lat pracuję w doradztwie HRowym dla organizacji. Pomagam im realizować cele biznesowe, prowadząc indywidualnie skonstruowane projekty doradcze w obszarze zarządzania potencjałem pracowników – zarówno na poziomie indywidualnych osób, jak i całych zespołów. Doradzam, jakie narzędzia diagnostyczne najlepiej zrealizują potrzebę danej organizacji. Swoją uwagę kieruje przede wszystkim na budowanie równych szans dla kobiet i mężczyzn oraz na wyzwalanie potencjału kobiet w organizacjach.

Ewa Gierych, Starsza Konsultantka, Inwenta

Jestem psycholożką, konsultantką, asesorką z ponad 13-letnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzę badania opinii pracowników, opracowuję raporty, buduję action plany, prowadzące organizacje do podnoszenia satysfakcji i zaangażowania pracowników, a także do budowania kultury DE&I. Monitoruję trendy wpływające na efektywność organizacji. Obroniłam pracę doktorską w Instytucie Biologii Doświadczalnej PAN z zakresu neuropsychologii. Jestem autorką artykułów na temat percepcji humoru i stresu, publikowanych w polsko- i anglojęzycznych czasopismach. Jestem certyfikowaną konsultantką metody Insights Discovery, MBTI, Master Person Analysis (MPA) oraz Advance Competence Evaluation (ACE).